Zalety płynące z uczestnictwa w wolontariacie BFF:

Podstawowym walorem pracy wolontariusza jest możliwość tworzenia samego festiwalu, każdy z was jest odpowiedzialny za cząstkę tego co się wydarzy we wrześniu, a więc ma ogromną moc sprawczą. Jako kolejny atut narzuca się możliwość poznania cudownych ludzi oraz praca z najbardziej przyjaznym zespołem jaki można sobie wyobrazić!
Wolontariusz ma możliwość rozwoju swoich umiejętności i zastosowania ich w praktyce.
Po Festiwalu każdy z wolontariuszy może otrzymać zaświadczenie o odbytym wolontariacie.
Dla chętnych wolontariuszy odbędzie się spotkanie w charakterze coachingu grupowego, podczas którego będzie można popracować nad kompetencjami i spróbować odnaleźć wewnątrz siebie ścieżkę zawodową lub naukową.
(spotkanie poprowadzi Magdalena Ostrowska, studentka III roku Doradztwa Filozoficznego i Coachingu, UŚ)

Jak zostać wolontariuszem?

  • Wystarczy wypełnić formularz zawarty na tej stronie w zakładce po lewej. O przyjęciu na wolontariat będziemy informować drogą mailową.

Kiedy rozpoczyna się i kończy praca wolontariusza?

  • Przed rozpoczęciem samego Festiwalu wolontariuszy będą obowiązywały dwa spotkania: pierwsze w maju oraz drugie w ostatnim tygodniu sierpnia.

Czy wolontariusz ma możliwość uczestniczenia we wszystkich wydarzeniach festiwalowych?

  • Każdy wolontariusz może brać udział w wydarzeniach festiwalowych, co więcej jest to mile widziane, a nawet obowiązkowe. Wszyscy mamy się przede wszystkich wspólnie bawić podczas wydarzeń, które organizujemy, a przy okazji wykonywać swoją pracę.
Jaki powinien być wolontariusz Bytom Film Festiwalu?
  • Fundamentem dobrego wolontariusza jest jego wieczny uśmiech na twarzy i chęć do działania na każdym możliwym polu. Chcemy, aby każdy z naszych pomocników propagował i wierzył w to, że Bytom Film Festiwal tworzy pozytywny wizerunek naszego miasta. Jeżeli jesteś nienagannym optymistą, lubisz wspomagać kulturę i jesteś gotowy do tygodniowej pracy w świetnym zespole to właśnie Ciebie potrzebujemy!
Jakie są przykładowe zadania wolontariuszy?
  • Do zadań grupy wolontariuszy będzie należało przede wszystkim dbanie o dobrą atmosferę podczas festiwalu. Czym by były seanse plenerowe bez możliwości siedzenia na krzesełku, tak więc to wolontariusze będą dbali o to by zawsze była wystarczająca ilość krzeseł. Aby każdy zainteresowany wiedział co, kiedy i gdzie się dzieje (wdając się w szczegóły), będziemy musieli rozklejać nasze plakaty i rozdawać ulotki, tę inwazję również oddajemy pod pieczę wolontariuszy. Jeżeli odbiorcy festiwalu będą mieli jakiekolwiek problemy, pytania czy uwagi, to prawdopobnie w dużej mierze będą one w pierwszej fazie wpływały w ręce wolontariuszy, a więc będziecie przygotowani na odpowiadanie na owe zapytania.
Masz dodatkowe pytania?

[[[["field29","equal_to","Inne"]],[["show_fields","field31"],["hide_fields","field29"]],"and"]]
1 wprowadzenie
2 Podstawowe
3 szczegółowe
4 Formalności
Wprowadzenie


Witaj w formularzu zgłoszeniowym dla Wolontariuszy Bytom Film Festiwal 2017 W kilku następnych krokach uzupełnij informacje o sobie, aby aplikować do udziału w wolontariacie. Błędnie wypełnione pola w formularzu zaznaczane będą kolorem czerwonym. Kliknij przycisk 'Dalej', znajdujący się poniżej, aby przejść do kolejnych kroków. Powodzenia!
Podstawowe informacje


Imięyour full name
Nazwiskoyour full name
Trochę więcej o Tobie


Data urodzenia
Numer telefonuyour full name
Inne źródłoyour full name
Odrobina formalności


Zaakceptujpick one!
wstecz
Dalej

Made with  in Bytom

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account